KONST / Litografier / Grafiskt blad 11721482
nr 1172 1482
Maria Manuela Vintilescu
(f. 1959), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 34/125, motivet: 40x40
Maria Manuela Vintilescu, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 mars 2018
kl 19:55:06
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
Maria Manuela Vintilescu
Läs mer om Maria Manuela Vintilescu